8 tydzień szafy kapsułowej czyli kolorowe szaliki

W temacie kolorów bluzek – bazowa nędza. W temacie koloru marynarek również tęczy brak. Ceglana marynarka to malutki promyk nadziei.  Czerwony szal z zeszłego tygodnia uruchomił moją kreatywność. O to chodziło. Przyparło mnie do muru i wtedy bach! Od czego mam szaliki!

marynarki sezon jesien

Łatwość zakupu szalika jest wprost proporcjonalna do łatwości zapełniania szalikami szuflad.  Szalikami, które nudzą się z szybkością światła. Przesadzam… nudzą się po jednym sezonie.

W sytuacji kryzysowej szuflada z szalikami jest skrzynią skarbów. Liczę, że szaliki odmienią moją twarz.  Nie obchodzi mnie jaki mają wzór. Nurkuję i szukam barw. Żywych barw. Jakież rozczarowanie – skrzynia jest pełna, ale znowu niebieskich skarbów!

Nie tracę nadziei. Rozkładam szalik. Potem okrywam ramiona. Na to zakładam marynarkę. Powstaje kamizelka. Coś się dzieje.

niebieski szal we wzory

niebieski szal szare spodnie

niebieski szal jeansowa marynarka szare jeansy

Wnioski
  • Jasne ubrania – ciemniejszy szalik.
  • Ciemny zestaw – jaśniejszy szalik.
  • Kolory szalików znowu dają do myślenia.
  • No, cóż na razie największa zmiana to obcięcie włosów.

Szafa kapsułowa początek eksperymentu stylistki

1 tydzień z szafą kapsułową

2 tydzień z szafą kapsułową

3 tydzień z szafą kapsułową

4 tydzień z szafą kapsułową

5 tydzień z szafą kapsułową

6 tydzień z szafą kapsułową

7 tydzień z szafą kapsułową

9 tydzień z szafą kapsułową

10 tydzień z szafą kapsułową cz.1

10 tydzień z szafą kapsułową cz.2

Ostatnie tygodnie

Ela Darłowska personal shopper/osobista stylistka Poznań

tel. +48 663 135 901

4 odpowiedzi do “8 tydzień szafy kapsułowej czyli kolorowe szaliki”

    1. Jolu dziękuję za komplement! Trochę już znudziły mi się długie włosy. Poza tym czasami czułam się jak nastolatka, a chciałam nadać sobie zdecydowanie kobiecego wyrazu. Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona, aczkolwiek musiałam zmienić trochę postrzeganie dobierania rano ubrań. W długich włosach jest zdecydowanie łatwiej, ale myślę, że wyraz jest wówczas mniejszy. Ściskam gorąco!

  1. Hej, po pierwsze : ZMIENIŁAŚ FRYZURĘ!!!!????? Po drugie, spróbuję z tymi szalikami….trochę ich u siebie mam. Fajny pomysł na koszulę-żakiet, z pewnością wypróbuję!!!! Pozdrawiam gorąco!!!

    1. Tak, fryzura nowa. Przyszedł czas, że postanowiłam sprawdzić czy może jestem kobietą, która powinna nosić krótkie włosy 🙂 na razie jest super! Szaliki, szale w tym sezonie są bardziej pożądane niż zazwyczaj. To w ramach nawiązania do lat 70. Namawiam całym sercem do porządków szalikowych. Pozdrawiam!

Komentarze: