jak mała chusteczka zwana apaszką potrafi zmienić zwykły sweter, golf lub nawet bluzę

Budzisz się, a za oknem wciąż ciemno. Nie masz ochoty opuszczać swojego ciepłego łóżka. Nocny strój musisz zamienić na ubranie do ludzi. Musisz wyglądać dobrze, a jedyne o czym marzysz to, żeby wciągnąć ciepły sweter lub bluzę. Sweter lub bluzę, która nie wygląda za bardzo stylowo, no bo to po prostu bluza czy sweter…..                        ….. a jednak! wystarczy, że

znajdziesz w swojej szufladzie małą chusteczkę. Małą kwadratową chusteczkę. Może przywiozłaś ją z Paryża, a może dostałaś od mamy lub teściowej. Może jest miła, przytulna w dotyku. Może ma w sobie jeden z Twoich ulubionych kolorów. Zawiąż ją na szyi i zobaczysz jak za dotknięciem różdżki zamienisz się w stylową Francuzkę. Co ja piszę:  mała chusteczka,  a Twój sweter/bluza filuternie puści do Ciebie oko. A gdy spojrzysz jeszcze raz w lustro Twój sweter/bluza i mała chusteczka zamienią Ciebie w elegancką kobietę!

Ups….. zapomniałam o golfach! Golf i mała chusteczka to nie tylko ładne obramowanie Twojej twarzy. Mała chusteczka potrafi być ochroną przez zbyt gryzącym, zbyt łaskoczącym, albo zbyt ciasnym golfem.

Jak dobrać kolory apaszek?

  • Ja dobrałam jasną pastelową apaszkę do odcienia jasnej bluzy i spodni. Nie chciałam mocnego kontrastu i podkreślania twarzy.
  • Chcąc uczynić z apaszki  bardziej widoczny dodatek wystarczyłoby, abym sięgnęła po apaszkę w kolorze różowym, czerwonym, czy lekko pomarańczowym.
Apaszki marki Petite Folie , którą możesz znaleźć na Pakamera.pl

Żeby bardziej Ciebie skusić do poszukiwania chusteczki w swojej szafie dołączam inspiracje.

Jeśli chcesz poznać więcej czarodziejskich sztuczek idealnych dla Ciebie to nie wahaj się zadzwonić do mnie i umówić na przegląd Twojej Szafy +48 663 135 901

Pozdrawiam ciepło

Ela Darłowska personal shopper/osobista stylistka Poznań

 

Komentarze: