jaki wybrać kolor płaszcza?

Mała ilość światła w czasie jesiennych i zimowych miesięcy sprawia, że nie tylko świat szarzeje. Nasze ubrania, nasza cera, często i nasze nastawienie do życia jest pozbawione energii. Możesz to zmienić sięgając po płaszcz czy kurtkę w żywszym kolorze.

Kolorowe płaszcze i kurtki mają ogromną moc. Na pozór nudne kolorystycznie ubrania w połączeniu z kolorowym płaszczem zamieniają się w stylowy zestaw.

To bardzo wygodne, proste i szybkie rozwiązanie. Np. na czarny czy szary  zestaw zarzucasz kolorowy płaszcz i okazuje się, że więcej już nic nie potrzebujesz żeby wyjść z domu.

Jaki wybrać kolor płaszcza ? Wchodząc do sklepu doznasz oczopląsów.  Dużo rzeczy, dużo rozproszonych kolorów. Tak jest zawsze.  Ale nie poddawaj się. Jest pewien klucz.

Co roku na jesień można znaleźć płaszcze w 4 konkretnych (w sensie mocnych) kolorach. Niebieski, czerwony, zielony, żółty. (Pastelowe czyli jasne róże, szarości itd… nie liczą się. Dlaczego? Ano w takich kolorach jest każdemu dobrze. Poza tym one rozjaśniają naszą cerę, ale czy podkreślają osobowość? )

  • Ustal jakie kolory dominują w Twojej szafie, w jakich najczęściej będziesz chodzić. Do nich dobierzesz kolor płaszcza.
  • Przymierz wszystkie odcienie  danego koloru- bo jest niebieski i niebieski itd…
KOLORY
  • niebieski – jest najbardziej neutralny i uspakajający. Nie będziesz krzykliwie wyraźna. Propozycja dla Pań w których szafach dominuje niebieski, brązy, czerń i burgund.

  • zielony – idealny kolor dla Pań które w swojej szafie mają ubrania granatowe, czarne, szare. Idealny dla Pań lubiących naturalność. To kolor  eleganckiej kobiety z klasą!

  • czerwony – najmocniejszy kolor. Od razu widoczny i przez mężczyzn i przez kobiety. Kolor idealny dla kobiety, która chce być zauważona. To także idealny i czasami jedyny kolor podkreślający urodę Pani Zimy. Świetnie będzie wyglądał z  granatem, niebieskim jeansem i czernią.

  • żółty – trzeba kochać i koniec. Trzeba być Panią Wiosną i Jesienią. Żółty czasami może przechodzić w zielony. Ma bardzo dużą energię jak słońce. Idealne połączenie z niebieskimi, granatowymi i szarymi ubraniami. Dla lubiących mocne kontrasty – z czernią.

Zajrzyj na moją tablicę PINTEREST gdzie przeglądając zdjęcia zobaczysz jak dobrać do kolorowych płaszczy spodnie czy buty. Na pewno sprawdzą się takie kolory jak czerń, szarość czy niebieski jeans.

Odwagi na zakupach! Jak będziesz potrzebować mojej pomocy to zapraszam – umówmy się na Udane Zakupy +48 663 135 901

Ela Darłowska  personal shopper/osobista stylistka Poznań

umow sie tel mail

Komentarze: