jak stylowo nosić trencz?

Trencz podkradłyśmy z męskiej szafy.  Nosząc go stylowo wprowadzamy trochę kobiecego uroku. Tajemnica tkwi w talii.  To ją podkreślając za pomocą paska i rękawów uzyskujemy efekt lekkości.

podciągaj rękawy!

Jesteś zmarzluchem? Nie podciągaj, lecz mocniej zaciągnij paski w okolicach nadgarstka. Wyciągnij trochę rękawa swetra/bluzki, które masz pod spodem.

pasek w talii!

 na zapinaj go na guziki ! To nie wojsko! Nie musi być jak od linijki. Zawiąż jak przy szlafroku.

nie lubisz wiązań w talii?

Masz wrażenie, że wyglądasz jak bączek? Zawiąż pasek z tyłu!

Do czego nosić?

inspiracje znajdziesz na moim PINTEREST

Płaszcz jest idealny zawsze, bo dzięki temu, że jest dłuższy( od kurtki czy marynarki) ładnie nadaje formę całej stylizacji.

♥ wybierając trencz w klasycznej beżowej barwie, lub w czerni, lub w granacie ⇒ dobierz w mocnym kolorze buty, lub torebkę, lub szal

♥ wybierając trencz w żywym kolorze czerwonym, chabrowym, zielonym, różowym itd. załóż dodatki w neutralnych barwach takich jak czerń, granat, szarość, biel, brąz, nude.

Jeśli to za trudne, a masz w swojej szafie dużo płaszczy i chciałabyś nauczyć się je nosić z klasą, nutą nonszalancji to zapraszam! Napisz zadzwoń i umówimy się na przegląd Twojej Szafy. A może masz ochotę na Udane Zakupy? A jeśli mieszkasz za daleko Poznania to zróbmy mailowy przegląd Twojej Szafy. Tutaj znajdziesz moją ofertę.

+48 663 135 901

Ela Darłowska  personal shopper/osobista stylistka Poznań

umow sie tel mail

Komentarze: