mała czarna zimą

Zima. Ciemno. Wstawanie rano trudniejsze niż kiedykolwiek.

⇒Czarna sukienka nie rzuca się w oczy, ale postaraj się odnaleźć ją w szafie. Nie nosisz czerni? Pewnie masz małą granatową, małą szarą czy małą grafitową.

Sukienka może być najprostsza. Nie musi być z efektem WOW. Ważne, abyś poczuła się w niej kobieco, ale i bezpiecznie. Niech da Tobie siłę. Nie daje? Szukaj w szafie dalej.

⇒Teraz kolej na to co na nią założysz.

W pierwszym odruchu sięgniesz po ciemną kurtkę, marynarkę czy sweter. To nic nie da. Kolejna ciemna rzecz odbierze sukience moc.

⇒Sięgnij po coś jaśniejszego – gdy lubisz siebie w wersji stonowanej i nie potrzebujesz mocnej dawki energii. Zrobi się jasno. Pojawi się światło.

⇒Sięgnij po coś kolorowego -gdy potrzebujesz dodatkowej energii lub czeka Ciebie duże wyzwanie lub chcesz być zauważona.

To coś to może być krótka kurtka jeansowa (spróbuj, powinna zmieścić się pod płaszczem ). To może być marynarka lub sweter.

Ważne: Światła zimą jest mało. Dostarczysz go zakładając biżuterię. Choćby jeden element.

♥Mój numer jeden czyli  kurtka jeansowa. Must have na liście ubrań, które warto mieć w swojej szafie. Sprawdza się cały rok.

♥Ceglana marynarka – to jest mój najmocniejszy „żywy” kolor. Masz czerwoną, miodową, zieloną, chabrową czy fuksję? A może  we wzory etniczne lub paski?  Sukienka będzie idealnym dla niej tłem.

♥Swetry zasadniczo są matowe. (No, chyba, że mają wplecioną złotą czy srebrną nitkę.) Sukienka zimowa też jest matowa, dlatego sweter/narzutka/kardigan powinien być jaśniejszy. Dużo jaśniejszy. Musi być widoczny! (Nie musi krzyczeć 🙂 )

Rajstopy kryte. Przy niskim wzroście nogi wydłużą się w zamszowych czarnych botkach czy kozakach.

Chciałabyś, abym pomogła Tobie stworzyć zestawy ubrań, które będziesz mogła nosić przez kombinowania czy to-do tamtego pasuje?  Proponuję  rekonesans Twojej Szafy 

Umówmy się, zróbmy zdjęcia gotowym zestawom i znajdźmy Twój styl ubierania

Ela Darłowska

personal shopper/osobista stylistka Poznań

umow sie tel mail

Komentarze: