Mężczyzna z plecakiem czy mężczyzna z torbą? cz.1

o męskich torbach nie mówi się za dużo, ani głośno. Panowie często nawet nie przyznają się, że mają problem z tym jaką torbę czy plecak wybrać.

PLECAK

Szkoła, treningi, wyprawy w góry, wyprawy rowerowe to okoliczności kiedy plecak jest idealnym rozwiązaniem. Jest tak idealny, że często chodząc do pracy nie chcesz z niego zrezygnować.  Pewnego dnia mijasz na ulicy innych mężczyzn i nagle zauważasz, że tylko Ty na ramieniu/ w ręce nosisz plecak.  Spoglądasz na niego i okazuje się, że jest on strasznie zniszczony i nie przypomina już plecaka.

Co wtedy?

  • zamieniasz go na nowy plecak, zazwyczaj sportowy,
  • albo dojrzewasz do zmiany plecaka na torbę.

stylowy męski plecak na jesień 2013 Louis Vuitton

dobra wiadomość dla Panów kochających plecaki:

PLECAKI ZNOWU SĄ MODNE!

  • zdjęcie plecaków Louis Vuitton pokazuje, że modny plecak na podróż, plecak na wycieczkę, powinien sięgnąć nie do korzeni sportowych, czy kosmicznych, ale do korzeni przedwojennych.
  • Poszukujesz czegoś innego, męskiego, ale nie sportowego? Stary model plecaka uszyty z nowoczesnych tkanin.

miejski męski plecak na jesień 2013 Dries Van Noten Lanvin

  • Ten model plecaka dobrze znany przez harcerzy – nabiera charakteru w zależności od faktury materiału z którego jest zrobiony. Kolor ma mniejsze znaczenie, plecak może być czarny, szary.

męski skórzany plecak na wiosnę 2014 Gucci Salvatore Ferragamo

męski czarny plecak skórzany na jesień i zimę 2013 Gucci

  • Plecak do pracy w biurze zasadniczo się nie nadaje. W końcu chodzimy do pracy, a nie na wycieczkę czy siłownię.  Są jednak zawody mniej lub bardziej kreatywne gdzie mężczyzna z czarnym skórzanym plecakiem, udającym trochę teczkę – będzie wyglądał solidnie. Taki plecak musi być wysokiej jakości, bo inaczej przy garniturze zawsze będzie wyglądać jak siatka reklamówka

Ela Darłowska  personal shopper / osobista stylistka Poznań

Komentarze: