moda i rowery

moda i rowery

Wiosną mamy ochotę na słońce i świeże powietrze. Odkurzony rower służy nie tylko do weekendowych przejażdżek. W tygodniu świetnie zastępuje tramwaj, autobus czy samochód.

Rower i moda to duet znany od lat. I nie chodzi tylko o stroje sportowe. Z resztą czy do pięknego, kolorowego roweru z koszykiem pasuje dres? Pewnie pasuje, ale można też inaczej. Zapraszam na inspiracje. Przydadzą się nie tylko wiosną czy jesienią, ale i latem.

Inspiracje dla Pań na rowerach

[alpine-phototile-for-pinterest src=”board” uid=”stylishlookpl” board=”w-bicycle-and-fashion/” imgl=”pinterest” pinit=”1″ dl=”1″ dlstyle=”small” style=”cascade” col=”3″ size=”600″ num=”25″ highlight=”1″ curve=”1″ max=”100″]

Inspiracje dla Panów na rowerach

[alpine-phototile-for-pinterest src=”board” uid=”stylishlookpl” board=”m-bicycle-and-fashion” imgl=”pinterest” pinit=”1″ dl=”1″ dlstyle=”small” style=”cascade” col=”3″ size=”600″ num=”25″ highlight=”1″ curve=”1″ max=”100″]

Nie masz pomysłu jak odświeżyć swoją garderobę na wiosnę? Nie czekaj tylko koniecznie umów się ze mną na zakupy! Czasem wystarczy godzina lub dwie.

Przekonaj się jak fajne rzeczy do Ciebie pasują!

Serdecznie zapraszam!

Umów się z osobistą stylistką

Ela Darłowska  personal shopper / osobista stylistka Poznań

2 odpowiedzi do “moda i rowery”

  1. Taka najfajniesza moda rowerowa to jest w Holandii, choć u mnie w Belgii również można zauważyć specyficzny styl ubierania się. Podziwiam Panie na obcasach jadące rowerami, ja bym się nigdy nie odważyła!!

    Panowie na rowerach w takich ubrankach – bardzo sexy!

Komentarze: