Natalia Boska – jaki to typ urody: chłodny czy ciepły?

zimny typ Natalia Boska Rodzinka.pl TVP S.A.z kolorami jest tak, że nie w każdym dobrze się czuję. czasami bo: nie mam odpowiedniego nastroju, a czasami jakiś kolor po prostu do mnie nie pasuje.

pamiętam jak długo dręczyło mnie jakim jestem typem urody. nie potrafiłam na siebie spojrzeć z boku, a ciągła zmiana koloru włosów wprowadzała mnie wiecznie w błąd.

czy jestem latem? wiosną ? jesienią? wiedziałam, że nie jestem zimą. zima kojarzyła mi się z Królową Śniegu no i wiedziałam, że nie jestem do niej podobna:).

później dowiedziałam się, że jestem typem ciepłym. to było już coś, ale wciąż gdzieś tam w środku pojawiało się pytanie: czy może wiosna czy może jesień?

pomarańcz, czerwienie – wystarczy dobrać odpowiedni odcień, a z eterycznej blondynki zamienimy się w osobę pełną energii
Natalia Boska – Rodzinka.pl,  tvp.pl fot. W.Radwański

później gdzieś wyczytałam, że są odmiany wiosny i jesieni: późna, wczesna itd… i już o mały krok brnęłabym w to dalej, gdyby nie sklepy z ubraniami. po co mam znać/pamiętać/szukać dokładnie takich kolorów, które do mojego typu urody pasują, skoro w sklepach i tak zazwyczaj królują 4 kolory, nie licząc czerni ?

czerwień z czernią – ognisty duet, który ma rozgrzać chłodną urodę Natalii Boskiej
Rodzinka.pl – tvp.pl

jeżeli chodzi o mnie to ja zostałam przy podziale na ciepły i zimny. wiem, że lepiej mi w złocie, ale są dni kiedy zakładam srebro, bo lepiej się w nim czuję.

co do kolorów ubrań – to eksperymentuję, bo co innego wiedza o tym w jakich kolorach jest mi dobrze, a co innego przemożna chęć spróbowania czegoś nowego. jeżeli spodoba mi się jakiś kolor, albo co lepsze jakaś ciekawa kompozycja kolorystyczna to nie waham się ją przymierzyć.

różowo-niebiesko – super połączenie jeżeli wstydzimy się nosić sam róż.
Natalia Boska Rodzinka.pl – tvp.pl fot. W Radwański

są różne metody sprawdzenia jakim jest się typem. możecie spróbować metody, którą poleca Monika Jurczyk w swojej książce „Bądź boska”.

możecie też spróbować eksperymentu z kolorem żółtym (przy twarzy), który jest chyba najczęściej odrzucanym kolorem.

na 3 zdjęciu Natalia Boska ma żółty (rozbielony, zimny) szalik
Rodzinka.pl – tvp.pl

typ ciepły poradzi sobie z czystym żółtym jak słońce czy żółtko, gdzieś tam musi istnieć nuta pomarańczowa, złota, w każdym razie paleta jest dość szeroka.

przy typie zimnym – żółty – jeżeli wchodzi w grę- to tylko bardzo jasny, podobny do miąższu cytryny, który jest rozbielony, albo limonki – gdzie idzie w kierunku zieleni.

jeżeli OKROPNIE wyglądasz w żółtku to wysoce prawdopodobne jest, że jesteś typem chłodnym:).

zielona Natalia Boska- zieleń ma różne odcienie
Rodzinka.pl tvp.pl
Natalia Boska w niebieskiej bluzce i sweterku
Natalia Boska w niebieskiej bluzce i sweterku Rodzinka.pl – tvp.pl

Masz kłopot z dobieraniem kolorów w swojej szafie? Chętnie nauczę Ciebie jak wykorzystać moc kolorów na przeglądzie szafy, albo podczas zakupów

 Ela Darłowska (personal shopper, osobista stylistka) Poznań

 

5 odpowiedzi do “Natalia Boska – jaki to typ urody: chłodny czy ciepły?”

  1. widziałam parę odcinków rodzinki , ale Kożuch tam na prawdę daje radę:) nie można od niej oczu odlepić , choć drażniły mnie doklejone rzęsy – to takie no nie wiem….nieżyciowe?

    1. tak, rzęsy są niezłe, że hohoho, ale tak myślę sobie, że to taki kontrast do krótkiej fryzury / męskiej/, atrybut kobiecości:)

  2. czy może ktoś mi napisać jakiej firmy jest ta bluzka biała z nadrukiem do łokcia, którą ma kożuchowska na zdjęciu wyżej

  3. Dzień Dobry!

    Zachęciła mnie Pani by napisać. Nie mam pojęcia jakim typem urody jestem. Mam odwieczny problem z wyborem kolorów ubrań jakie kupuję. Myślę, że mam gust i smak, ale nie umiem spojrzeć na siebie z boku. Czasem wiem w jakim kolorze jest mi dobrze, jeśli to zobaczę, ale brakuje mi pomocy w postaci palety kolorystycznej. Chętnie bym wysłała zdjęcie, ale nie ma tutaj opcji załącznika. Pozdrawiam serdecznie, Żaneta

Komentarze: