Jak nosić różowy kolor?

Zadano mi ostatnio pytanie: czy można po kolorach rozpoznać humor kobiety? Na przykład, czy jest nastawiona bojowo?

Tyle  ile kobiet – tyle możliwości, dlatego proponuję spojrzeć na to z innej strony 🙂 Różowy to kolor, który potrafi rozbroić kobiety!

Są badania, które mówią, że w sytuacjach napiętych róż jest najlepszy. Ma najsilniejsze właściwości rozbrajające. Tak, chodzi o rozbrajanie. Nie o rozluźnienie. Od rozluźniania jest zielony.

Ciekawostka

Więzienny eksperyment: mężczyźni w różowych celach, w różowych ubraniach, w różowych na nogach trampkach! Na samą myśl chce się śmiać! Za to uwięzionym, przeszła ochota na agresję 🙂 🙂 🙂

Kolor różowy polecany jest nie tylko na „męskie więzienne spotkania”. Robiono eksperymenty, które potwierdzają, że wybierając się na spotkanie w grupie kobiet warto ubrać coś różowego. To zapewni życzliwe przyjęcie Twojej osoby.

Z jakimi kolorami nosić róż?

 

Pierwszy i najczęściej wybierany duet to róż i szarość

Drugi to róż i błękit, granat

Trzeci duet to róż i zieleń, przy czym i róż i zieleń ma wiele odcieni 🙂

Czwarty duet róż i czerwień lub pomarańcz = idealne duety na letnie i ciepłe imprezy. Bardzo szykowne połączenie.

Te i więcej zdjęć znajdziesz na mojej tablicy PINTEREST. Koniecznie zajrzyj i znajdź zestaw dla siebie.

Chcesz się dowiedzieć więcej o kolorach? Nauczyć się jak je zestawiać? Zajrzyj do mojej oferty, a póżniej zadzwoń. Spotkamy się  przeglądzie Twojej Szafy albo na Udanych Zakupach 🙂

+48 663 135 901

Ela Darłowska   personal shopper / osobista stylistka Poznań

 

Jedna odpowiedź do “Jak nosić różowy kolor?”

  1. ja bardzo lubię róż. taką fuksję w szczególności. kilka zestawień niezwykle mi się podoba (różowy sweterek i grafitowe spodnie, fuksja w dodatkach) a najpiękniej wygląda dziewczyna w szarym swetrze i botkach, a do tego rozwiane włosy blond i rozwiana pastelowa spódnica…cudo!

Komentarze: