Rozbrajający róż

Zadano mi ostatnio pytanie: czy można jakoś po kolorach rozpoznać czy kobieta ma zły humor? że zbliża się ten czas kiedy lepiej jest jej nie denerwować?

Tyle ile jest kobiet tyle możliwości kolorystycznych czy też ubraniowych. Ruletka!

Ale na problem można spojrzeć od innej strony: od strony rozbrajającej.

Badania potwierdzają, że w sytuacjach napiętych warto sięgać po kolor różowy. To właśnie on ma najsilniejsze właściwości rozbrajające. (Od rozluźniających jest zielony.)

Więzienny eksperyment: mężczyźni w różowych celach, w różowych ubraniach, w różowych na nogach trampkach! Na samą myśl chce nam się śmiać!

Kolor różowy! Kolor, który obezwładnił swoim spokojem, rozbroił swoją romantycznością WIĘŹNIÓW! Sprawił, że nie mieli oni ochoty na agresję, co najważniejsze:  nie mieli oni ochoty, aby ponownie do tego więzienia wrócić! Potęga koloru!

W tym sezonie róż jest bardzo modny. Jak nie róż to burgund. Można MODNIE dać się spacyfikować, można MODNIE dać się rozbroić.

Można go stosować jako sapera w stosunku do siebie samych i do innych.

MODNE DUETY: róż i niebieski, róż i granat, róż i czerń, róż i szarość, róż i czerwień lub pomarańcz,  róż i zieleń

Inne różowe wpisy: granat i róż, ; do pracy ; róż i zieleń

Chcesz się dowiedzieć więcej o kolorach? Chcesz nauczyć się jak je zestawiać? Chcesz wykorzystywać w pełni ich moc? Zajrzyj do mojej oferty! Spotkajmy się na przeglądzie Twojej Szafy albo na zakupach

Ela Darłowska   personal shopper / osobista stylistka PoznańUmów się i podkreślaj swoją wyjątkowość już dziś!

Jedna odpowiedź do “Rozbrajający róż”

  1. ja bardzo lubię róż. taką fuksję w szczególności. kilka zestawień niezwykle mi się podoba (różowy sweterek i grafitowe spodnie, fuksja w dodatkach) a najpiękniej wygląda dziewczyna w szarym swetrze i botkach, a do tego rozwiane włosy blond i rozwiana pastelowa spódnica…cudo!

Komentarze: