jak dopasować zabawne skarpetki do spodni?

Skarpetki zimą na pierwszym planie: idealne do botków, idealne do za krótkich spodni cygaretek. W wersji kolorowej bawełnianej, przezroczystej gładkiej lub w kropeczki lub jako kabaretki.

Wzorki to świetne rozwiązanie nie tylko dla mam, którym zaczynają się mieszać  własne skarpetki ze skarpetkami dzieci. To także idealny wypełniacz między krótszą nogawką, a niższą cholewką buta. Moje klientki opowiadają, że ich mężowie już dawno pokochali kolorowe skarpetki.

Jak dopasować skarpetki do jeansów?

Skarpetki we wzorki są wesołe. Niezależnie od koloru. Mają wprowadzić żart w stonowanym ubraniu. Najlepiej rozśmiesza się  granatowe i niebieskie jeansy. Jak widzisz chodzi o intensywność barwy.

Granatowe jeansy wymagają ciemniejszych odcieni. Nawet gdy we wzorze jest kolor biały, to i tak te ciemniejsze dominują.

Niebieskie jeansy to jasne odcienie, pastele. Jeśli występuje biel to w stopniu przeważającym.

*Przykładowe skarpetki są polskiej marki soxstory.com  Ja znalazłam je na stronie PAKAMERA.pl

Spodnie materiałowe mają cieńszy niż jeansy materiał. Możesz oczywiście sięgnąć po bawełniane, ale wypróbuj cienkie skarpetki we wzorki. Pojawiły się w sklepach przesłodkie wzory.

Inspiracje znajdziesz także na moim pintereście

A jeśli chciałabyś porozmawiać ze mną nie tylko na temat skarpetek, ale przy okazji zrobić zakupy lub zestawy z Twojej Szafy to zapraszam zadzwoń  +48 663 135 901   Chętnie się z Tobą spotkam!

pozdrawiam

Ela Darłowska personal shopper/osobista stylistka Poznań

Komentarze: