jak skutecznie zmotywować siebie do regularnych ćwiczeń? czyli odchudzanie i ubranie

Wiosną chcesz zrzucić parę kilo. Czasem więcej niż parę. Najtrudniejszą rzeczą podczas odchudzania jest motywowanie siebie  do regularnych ćwiczeń.

Aktywizowanie/ motywowanie/ czarowanie – wszystkie techniki dozwolone, aby tylko udało się wytrwać i nie poddawać!

skuteczne odchudzanie i ubranie

Dzisiaj o technice pod tytułem:  im gorzej się czuję tym lepiej wyglądam!

Obrazy działają nie tylko na mężczyzn. Na kobiety działają silniej. Zwłaszcza ten, który widzisz stojąc przed lustrem.

Zapomnij o technice: kupię sobie fajne ciuchy jak schudnę.

Nie sztuką jest wyglądać fajnie jak jesteśmy szczupłe. Sztuką jest wyglądać fajnie tu i teraz. Dziś – nie jutro.

Patrząc w lustro, widząc tylko swoje mankamenty nie zmotywujesz siebie do ćwiczeń czy biegania. Zastosuje technikę z teatru. Ukryj to co Ciebie denerwuje, a podkreśl to co w sobie lubisz już teraz. Teraz przed zrzuceniem wagi.

Jak zakryć?
  • Załóż  czarną rzecz tylko na tą część sylwetki, która według Ciebie jest najbardziej problematyczna. W ten sposób psychicznie poczujesz się bezpiecznie.
  • Np. nie lubisz swojego brzucha, ale nogi są całkiem szczupłe? Załóż czarną koszulkę. Na nogi załóż zarąbiste leginsy. Dorzuć kolorowe buty.
  • Np. nie lubisz swoich bioder, pupy i nóg? Załóż na tą część czarne leginsy. Góra czyli bluzki i bluzy niech będą zarąbiście kolorowe.
  • Zarąbiście kolorowe czyli niech to będzie Twój ulubiony, mocny, wyraźny, energetyczny kolor. Niech sprawia Tobie przyjemność.

jak dobierac kolory stroju aerobic

 

  • zamiast czerni możesz wybrać granat lub grafit.
  • Powiedzenie Marilyn Monroe: Daj dziewczynie odpowiednie buty, a zawojuje świat! sprawdza się także w sporcie. Zwróć uwagę na amortyzację, dbaj o swoje stawy!
  • Energetyczne kolory naprawdę działają. Chcemy czy nie aktywizują nas podświadomie, a to podczas odchudzania jest NAJWAŻNIEJSZE. Poza tym, jak już skompletujesz fajny strój to będzie Ci szkoda go nie używać!
  • Nie sięgaj po koszulki wycieruchy! Wycieruchy nadają się tylko do wycierania kurzy. Ubierając się w stare zniszczone rzeczy podświadomie wysyłasz sobie info – że jesteś beznadziejna. A to nie prawda! W końcu zrobiłaś pierwszy krok. Zdecydowałaś się zacząć ćwiczyć.

ubranie na odchudzanie

Trzymam za Ciebie kciuki!

Pozdrawiam sportowo Ela Darłowska  personal shopper / osobista stylistka Poznań

telefon +48 663 135 901

Komentarze: