skuteczne odchudzanie i ubranie

Zazwyczaj wiosną przychodzi ten czas kiedy chcesz zrzucić parę kilo. Czasem więcej niż parę. Najtrudniejszą rzeczą podczas odchudzania jest aktywizowanie siebie każdego dnia do ćwiczeń.

Aktywizowanie/ motywowanie/ czarowanie – wszystkie techniki dozwolone, aby tylko udało się wytrwać i nie poddawać!

skuteczne odchudzanie i ubranie

Dzisiaj o technice pod tytułem:  im gorzej się czuję tym lepiej wyglądam!

Od niej naprawdę warto zacząć. Obrazy działają nie tylko na mężczyzn. Na kobiety  działają nawet silniej. Zwłaszcza te obrazy, które widzimy stojąc przed lustrem.

Na początek należy zapomnieć o technice: kupię sobie fajne ciuchy jak schudnę.

Nie sztuką jest wyglądać fajnie jak jesteśmy szczupłymi. Sztuką jest wyglądać fajnie tu i teraz.

Dziś – nie jutro.

Bo czy patrząc w lustro i widząc tylko swoje mankamenty można doznać przypływu energii tak potrzebnej do kontynuowania ciężkich ćwiczeń?

  •  Jeżeli masz mnóstwo czarnych rzeczy w szafie, załóż tylko jedną czarną rzecz na siebie. Uprawianie sportu to nie pogrzeb.
  • Czarną rzecz załóż tylko na tą część sylwetki, która według Ciebie jest najbardziej problematyczna. W ten sposób psychicznie poczujesz się bezpiecznie. Pozostałe rzeczy w innych kolorach odwrócą skutecznie uwagę.

jak dobierac kolory stroju aerobic

  • Jeżeli jest możliwość zamiast czerni wybierz granat. Zwłaszcza przy twarzy. Jest korzystniejszy dla każdego typu cery o tej porze roku.

do ćwiczeń granat jest lepszy od czerni

  • Ponieważ do czerni i granatu pasują wszystkie inne kolory – pozostałe elementy stroju mogą być w dowolnym kolorze.
  • Zrób eksperyment i nie wybieraj koloru białego, to za proste.
  • Powiedzenie Marilyn Monroe: Daj dziewczynie odpowiednie buty, a zawojuje świat! sprawdza się także w sporcie. Zwróć uwagę na amortyzację, dbaj o swoje stawy!
  • Energetyczne kolory naprawdę działają. Chcemy czy nie aktywizują nas podświadomie, a to podczas odchudzania jest NAJWAŻNIEJSZE. Poza tym, jak już skompletujesz fajny strój to będzie Ci szkoda go nie używać!

ubranie na odchudzanie

Jeżeli potrzebujesz ćwiczeń typu KILLER, to polecam Jillian Michaels. Jeżeli przyjdzie Ci ochota się poddać to tylko w postaci ćwiczenia „poddaję się”, które znajdziesz na minucie 25:17

A jeżeli masz kłopoty z dobranie ubrań np. na co dzień albo do pracy to koniecznie umów się ze mną na zakupy i nie kupuj ubrań w ciemno, które nie podkreślają Twoich atutów!

Czasem wystarczy godzina lub dwie w sklepie

Umów się z osobistą stylistką

Serdecznie zapraszam!  Ela Darłowska 

personal shopper / osobista stylistka Poznań

Komentarze: