jak nosić kozaki sięgające przed kolano?

Wszędzie gdzie się nie obejrzysz kozaki za kolano. Są kobiece, nie skracają sylwetki, idealnie nadają się do krótkich sukienek czy spódnic.

Otwierasz szafę, a w niej Twoje ulubione stare kozaki – kończące się przed kolanem.

Co do nich założyć by być modnym? Spodnie? Sukienkę? Jakie rajstopy? Czarne, a może brązowe, bo kozaki są brązowe?

♥ jak dopasować rajstopy?

Najmodniejsze dwa sposoby:

⇒spódnica o długości zakrywającej moment końca kozaków. Zakrywająca moment pojawienia się rajstopy. ( To idealny sposób, by nie przejmować się kolorem, grubością rajstop.) Sukinkowo/spódnicowe inspiracje znajdziesz na końcu tego wpisu.

⇒ spodnie?  Nie muszą być rurki. Nie musisz ich wciskać w środek cholewki. Wystarczy, że sięgniesz po kuloty lub spódnico-spodnie. (Uwielbiam spodnie, więc oto mój najprostszy sposób na kozaki przed kolano. )

 

Super trendy szybko się zmieniają, ale większość ubrań można dopasować tak, aby nie musieć co sezon biegać do sklepu. Chcesz sama się przekonać? Zadzwoń i umówmy się. Sama się przekonasz, że spotkanie ze stylistką to nie ocenianie tego co masz w szafie. To dopasowywanie do siebie ubrań. To dopasowywanie tych ubrań  jak najlepiej do Ciebie. Zazwyczaj zaskakuje, ale  pokazuje wiele możliwości, sposobów noszenia tego co masz w szafie.

INSPIRACJE znajdziesz u mnie na tablicy

Ela Darłowska  personal shopper/osobista stylistka Poznań

umow sie tel mail

2 odpowiedzi do “jak nosić kozaki sięgające przed kolano?”

    1. Tak samo, a nawet jeszcze lepiej, bo uzyskujemy nowoczesny styl. Te miękkie na kostce wpisują się w lata 70-te. Styl nowoczesny jest trochę trudniejszy, bo wymaga uwagi przy proporcjach sylwetki. Mając prostą i sztywną cholewkę na dole sylwetki tworzy się prostokąt. Na pewno warto wtedy podkreślić w górnej części talię – musi być wcięcie. Albo użyć np. spódnicę kopertową, tak aby kawałek nogi się pojawiał. Jest więcej kombinowania, ale efekt może być znacznie bardziej ciekawy i niepowtarzalny.

Komentarze: