w jakich butach biega po sklepach personal shopperka?

Melani Griffith w sportowych butach

Pamiętam, że jako dwunastolatka zakochałam się w filmie „Pracująca dziewczyna” z Melanie Griffith. Pamiętam, jak zszokowała mnie główna bohaterka ubrana w kostium do pracy i białe sportowe buty.

W 1988 roku w Polsce takie coś było nie do pomyślenia. Owszem białe „addidasy” noszono, ale głównie w zestawie z kreszowymi dresami, albo jak w przypadku Metalowców z jeansami. Ale żeby zakładać je w drodze do pracy?

Mijają lata, buty sportowe wracają, a mnie Melanie już tak nie szokuje. No, może poza tymi białymi skarpetkami 🙂

Dzisiaj czyli w 2014 roku, po 26 latach sama do pracy biegam w butach sportowych. No, bo w jakich butach może biegać po sklepach personal shopperka?

sportowe buty i niebieskie jeansy

Biegam ja, (nie klienci) pomiędzy półkami, wieszakami. Przynoszę klientom masę ubrań. Sprzedawcy patrzą na mnie dziwnie, bo muszą  później odwieszać na miejsce tony ubrań. Rekompensuję im rachunkiem klienta.

bransoletki i zloty lancuszek

Masz kłopot z dobraniem butów do Twojej pracy i ubrań, które nosisz?  Myślisz, że do każdego zestawu ubrań do pracy potrzebujesz innych butów?

Umów się ze mną na zakupy i przestań kupować w ciemno. Czasem wystarczy godzina lub dwie w sklepie Naucz się dopasowywać buty do swoich codziennych stylizacji.

Serdecznie zapraszam!  Ela Darłowska   personal shopper / osobista stylistka PoznańUmów się i podkreślaj swoją wyjątkowość już dziś!

Jedna odpowiedź do “w jakich butach biega po sklepach personal shopperka?”

Komentarze: