w jakich butach biega po sklepach personal shopperka?

Melani Griffith w sportowych butach

Pamiętam, że jako dwunastolatka zakochałam się w filmie „Pracująca dziewczyna” z Melanie Griffith. Pamiętam, jak zszokowała mnie bohaterka ubrana w kostium do pracy i białe sportowe buty.

W 1988 roku w Polsce takie coś było nie do pomyślenia. Owszem białe „addidasy” noszono, ale głównie w zestawie z kreszowymi dresami, albo jak w przypadku Metalowców z jeansami. Ale żeby zakładać je w drodze do pracy?

Mijają lata, buty sportowe wracają, a Melanie Griffith już tak nie szokuje. Dzisiaj czyli w 2014 roku, po 26 latach sama do pracy biegam w butach sportowych. No, bo w jakich butach może biegać personal shopperka?

sportowe buty i niebieskie jeansy

Biegam pomiędzy półkami, wieszakami. Przynoszę klientom masę ubrań. Sprzedawcy patrzą na mnie dziwnie, bo muszą  później odwieszać na miejsce tony ubrań. Rekompensuję im rachunkiem klienta.

bransoletki i zloty lancuszek

Masz kłopot z dobraniem butów do Twojej pracy i ubrań, które nosisz?  Myślisz, że do każdego zestawu ubrań do pracy potrzebujesz innych butów?

Umów się ze mną na zakupy i przestań kupować w ciemno. Czasem wystarczy godzina lub dwie w sklepie Naucz się dopasowywać buty do swoich codziennych stylizacji.

Zaglądaj na moją tablicę BUTY na PINTEREST. Znajdziesz tam masę inspiracji.

Mój telefon +48 663 135 901

Moją ofertę znajdziesz tutaj

Serdecznie zapraszam!  Ela Darłowska   personal shopper / osobista stylistka Poznań

Jedna odpowiedź do “w jakich butach biega po sklepach personal shopperka?”

Komentarze: