co z tym brązem?

Brąz jest takim kolorem, który z jednej strony kojarzy nam się pozytywnie np. z czekoladą, z drugiej strony osoby o delikatnej, chłodnej urodzie – wyglądają w nim na starsze i na zmęczone. Jak rozweselić brąz?

Brązowy świetnie komponuje się z niebieskim i zielonym , z kością słoniową  i oczywiście z kolorem popielatym.

  • Jeżeli jesteś zimnym typem wystarczy, że brąz odsuniesz od twarzy.
  • Jeżeli jesteś ciepłym jak ja, to brąz przy twarzy nie zrobi aż tak złego wrażenia. Ale jeżeli masz słabszy dzień, to będziesz wyglądać na zmęczoną.

Czy może zauważyłaś, że w Twojej Szafie pojawiło się zbyt dużo brązu? Czujesz się ostatnio mocno przygaszona? Chciałabyś dodać sobie nowoczesności i energii w ubiorze?

Spotkajmy się u Ciebie na przeglądzie Twojej Szafy i zobaczmy co rzeczywiście do Ciebie pasuje, co połączyć i jak ożywić Twoje ubrania

Ela Darłowska personal shopper, osobista stylistka Poznań

2 odpowiedzi do “co z tym brązem?”

    1. wypada! oczywiście jeżeli sytuacja nie wymaga określonego stroju. A jeżeli wstydzimy się, bo boimy się co inni pomyślą, to możemy przemycać to co lubimy w postaci dodatków. Kluczem własnego stylu jest to, żeby dobrze się w nim czuć i nie warto zastanawiać się, czy wiek ma znaczenie. Wiadomo, że jeżeli lubimy się nosić na „czerwono” to zostaniemy zaszufladkowani jako Pani/Pan co nosi się na czerwono. Pytanie czy tego chcemy czy nie, czy to nam przeszkadza czy nie?

Komentarze: