z jakimi kolorami nosić czerwone spodnie?

Wskazówki dotyczą wszystkich kolorowych spodni. Jednakże, najczęściej i tak kupowane są czerwone. Przynajmniej przez Panie, które zazwyczaj noszą tylko dwa kolory: granat i czerń.

Ja sama mam na sobie w pewnym sensie czerwone spodnie. Ceglaste, trochę wpadające w pomarańcz. W końcu czerwień ma różne odcienie.

1 wskazówka

♥ Granat, grafit lub czerń nadadzą spokojnej  i nieformalnej elegancji kolorowym spodniom.

♥ Czerwone spodnie zawsze będą pasować ze wszystkimi odcieniami koloru niebieskiego, a także cielistego na górze.

2 wskazówka

♥ Klasycznym butom w kolorach brąz, czerń czy beż  kolorowe spodnie dodadzą pikanterii.

3 wskazówka

♥ Potrzebujesz jeszcze więcej energii?  Jeszcze więcej luzu? Załóż buty sportowe. Mogą być białe, mogą być w innym, nawet mocnym (ulubionym) kolorze.

Jaki kolor spodni wybrać?

Jeśli  kolorowe spodnie to dla Ciebie nowość warto, abyś  do przymierzalni zabrała kilka różnych barw tego samego modelu spodni. Zdziwisz się! Te same spodnie, a w każdym kolorze będziesz  wyglądać zupełnie inaczej. Tak działa wibracja koloru!

♥ z moich doświadczeń wynika, że Panie, które zazwyczaj noszą granatowe lub czarne spodnie,  najlepiej czują się w czerwonych. Niebieskie to prawie jak granatowe, więc różnica jest niezauważalna. Tylko bardzo szczupłe wybierają kolory jaśniejsze – pastelowe.

Ciemne czy jasne?

wybierz ciemniejsze, intensywniejsze kolory, gdy bardzo surowo siebie oceniasz. Ciemniejsze barwy lepiej skrywają nasze tajemnice.

obcisłe czy luźniejsze?

luźniejsze dodadzą lekkości i objętości szczupłym Paniom. Obcisłe są bardziej uniwersalne. Luźniejsze częściej wykorzystywane są jako eleganckie.

Inspiracje na pinterest dobrałam pod kątem codziennych stylizacji. Nie są przesadne, są wygodne,  ciekawe, ale też nie przestylizowane. A o to przecież chodzi – o naturalność.

Potrzebujesz pomocy, aby znaleźć swój ulubiony fason spodni? Potrzebujesz pomocy z dopasowaniem butów do Twoich ubrań? Zapraszam umówmy się na przegląd Twojej Szafy lub Udane Zakupy

Pozdrawiam i życzę samych słonecznych dni!!!

Ela Darłowska  personal shopper/osobista stylistka Poznań

umow sie tel mail

2 odpowiedzi do “z jakimi kolorami nosić czerwone spodnie?”

  1. super post, zresztą, jak zawsze. mnie najbardziej urzekła stylizacja z zółtymi spodniami i balerinkami. ja chyba lubię kolorowy dół, a białe spodnie latem to u mnie standard!

    1. Jolu dziękuję! Przepraszam, że nie udaje mi się pisać częściej. Strasznie nad tym ubolewam. Przyznam Ci się, że ja ostatnio to mam bardzo upodobanie w żółtym, także rozumiem Ciebie. Przesyłam buziaki!

Komentarze: