3 wskazówki jak nosić kolorowe spodnie

Kolorowe spodnie ruszają do akcji, gdy na dworze robi się ciepło. Dodają energii i sprawiają radość. Poprawiają humor. Niektórym pozwalają spojrzeć na siebie z dystansem. Oto 3 wskazówki jak nosić kolorowe spodnie 🙂

1 wskazówka

Granat, grafit lub czerń nadadzą spokojnej  i nieformalnej elegancji kolorowym spodniom.

2 wskazówka

Klasycznym butom w kolorach

brąz, czerń czy beż  kolorowe spodnie dodadzą pikanterii.

3 wskazówka

Potrzebujesz jeszcze więcej energii?  Jeszcze więcej luzu?

Załóż buty sportowe. Mogą być białe, mogą być w innym, nawet mocnym (ulubionym) kolorze.

Jaki kolor spodni wybrać?

 

Ulubiony !

Jeśli  kolorowe spodnie to dla Ciebie nowość warto, abyś  do przymierzalni zabrała kilka różnych barw tego samego modelu spodni.

Zdziwisz się! Te same spodnie, a w każdym kolorze będziesz  wyglądać zupełnie inaczej. Tak działa wibracja koloru!

Ciemne czy jasne?

wybierz ciemniejsze, intensywniejsze kolory, gdy bardzo surowo siebie oceniasz. Ciemniejsze barwy lepiej skrywają nasze tajemnice.

obcisłe czy luźniejsze?

luźniejsze dodadzą lekkości i objętości szczupłym Paniom. Obcisłe są bardziej uniwersalne. Luźniejsze częściej wykorzystywane są jako eleganckie.

Inspiracje na pinterest dobrałam pod kątem codziennych stylizacji. Nie są przesadne, są wygodne,  ciekawe, ale też nie przestylizowane. A o to przecież chodzi – o naturalność.

Sugeruj się z jakimi kolorami bluzek i butów są zestawione. Może znajdziesz podobne zestawienia w swojej szafie. Albo tak jak ja założysz spokojną górę.

Potrzebujesz pomocy aby znaleźć swój ulubiony fason spodni? Potrzebujesz pomocy z dopasowaniem butów do Twoich ubrań? Zapraszam umówmy się na przegląd Twojej Szafy lub Udane Zakupy

Pozdrawiam i życzę samych słonecznych dni!!!

Ela Darłowska

personal shopper/osobista stylistka Poznań

umow sie tel mail

niewidoczne buty nude i spodnie

do czego założyć mokasyny?

2 odpowiedzi do “3 wskazówki jak nosić kolorowe spodnie”

  1. super post, zresztą, jak zawsze. mnie najbardziej urzekła stylizacja z zółtymi spodniami i balerinkami. ja chyba lubię kolorowy dół, a białe spodnie latem to u mnie standard!

    1. Jolu dziękuję! Przepraszam, że nie udaje mi się pisać częściej. Strasznie nad tym ubolewam. Przyznam Ci się, że ja ostatnio to mam bardzo upodobanie w żółtym, także rozumiem Ciebie. Przesyłam buziaki!

Komentarze: