Skąd wiedzieć jakie nosić kolory?

Kolory potrafią nam sprawiać przyjemność, dodawać energii, ale także wyciszać. Są tacy co uważają, że kolory potrafią nawet leczyć.

Pracując z moimi klientami nad ich garderobą jestem wręcz pewna, że  większość z nas podświadomie wie w jakich kolorach jest mu najlepiej.  Często tymi kolorami otaczamy się np. w naszych miejscach zamieszkania.

Robiąc przeglądy szaf  przyglądam się kolorom, które klienci używają dekorując swoje mieszkania i domy.   „Zobacz te kolory na tym obrazie pasują do Twojego typu urody”. W odpowiedzi słyszę: „Wiesz ja bardzo lubię ten obraz. W życiu nie pomyślałabym, że mogę te kolory nosić na sobie.”

Kolory na nas działają. Potrafią nieść nam przyjemność. Kolory, które nosimy często są spójne z tym co przeżywamy.

Pracując z moimi klientami od razu czuję, na jakie nowe kolory są już gotowi. Czuję w jakich kolorach utknęli i jakie sprawiają, że czują się źle. Wiem też na jakie będą gotowi za chwilę. Pokazuję im. Przymierzamy do twarzy. Nie naciskam. Mówię tylko: za miesiąc, jak będziesz chciała bardziej siebie podkreślić to sięgnij po ten kolor.

I to się sprawdza. Za jakiś czas się spotykamy, albo dostaję maila, że jest! że jest zmiana!

Może korzystałaś kiedyś z usług wizażysty, może upewniłaś się jakim jesteś typem urody. Ale nadal nie wiesz jak te kolory wykorzystać w swoim stylu ubierania się. Nie wiesz jak sprawiać sobie nimi przyjemność patrząc każdego dnia w lustro. Zadzwoń do mnie – telefon +48 663 135 901

Spotkajmy się na przeglądzie szafy, albo na zakupach i dołącz do grona wtajemniczonych w świat kolorów!

Pozdrawiam kolorowo!

Ela Darłowska personal shopper, osobista stylistka Poznań

Komentarze: