Z jakimi kolorami połączyć beżowy, karmelowy, kamelowy lub brązowy płaszcz? cz 2.

Jak prezentuje się klasyczny kolor płaszcza w połączeniu z neutralnymi kolorami? Oczywiście klasycznie i elegancko, ale…. ale klasykę zawsze można jeszcze ulepszyć, aby nie było klasycznie nudno.

BIŻUTERIA

Najszybciej podkręcisz klasykę dokładając biżuterię. W tym wpisie przy każdym duecie kolorystycznym znajdziesz podpowiedź z jakim kolorem biżuterii dany duet wygląda najlepiej.  Zapomniałabym dodać: biżuteria nie musi być klasyczna. Super jeśli będzie rzucała się w oczy. Idealnie gdy będzie spektakularna – czyli przyciągnie uwagę innych srok. W tym sezonie odkurzamy w naszych pudełkach dużą biżuterię. Nie musi dźwięczeć, ale ma być widoczna. Ma świecić po oczach.   O tej porze roku przyda się każde dodatkowe światełko. Błysk biżuterii jest jak świece podczas romantycznej kolacji.

CZERŃ

Nie musi być gładka, czy jednolita. W tym duecie bardzo dominuje. Mocno podkreśla twarz, bo od razu stwarza wyraźną granicę. By nie wypaść smutno przyda się złota biżuteria. Bransoletka, kolczyki lub wielki pierścionek. Paznokcie czerwone i elegancja murowana.

pinterest.com
Szary

Szary –  kolor taki niby nijaki, a jednak w połączeniu z brązowymi ciepłymi odcieniami potrafi stworzyć atmosferę. Przyda się srebrna biżuteria. Możesz zaszaleć jak Jack Sparrow i założyć mnóstwo srebrnych pierścionków.  Okulary koniecznie czarne. Nakrycia głowy albo czarne albo szare.

pinterest.com
BIEL

Biel i beż to zestawienie, które przeniesie Ciebie na słoneczne i zimowe górskie zbocza. Alpejskie? Niech będzie! Nie zapomnij o czekoladowych butach, torebkach, rękawiczkach. Nie zapomnij o złocie. Niech będzie na bogato!

pinterest.com
Beż

Widząc połączenie kamelu z beżem możesz mieć ochotę na latte, albo cappuccino. Z drugiej strony czy taki duet Ciebie nie zemdli? No cóż – musisz być w nastroju. Szalik może być w jaśniejszym lub identycznym odcieniu co płaszcz.  Zakładając ten duet wyczaruj wokół siebie atmosferę tajemnicy.  Załóż czarne okulary lub kapelusz. Dorzuć złotą biżuterię.

Wygląd Paryżanki uzyskasz, gdy dołożysz czerwień na usta lub paznokcie lub w postaci butów czy torebki.

pinterest.com
Niebieski i granat

Na koniec układ niby klasyczny, bo niebieski i granat to nie są szałowe kolory. Z drugiej strony ten chłodny kolor wprowadza jeszcze większy kontrast niż czerń. Rzuca się w oczy. To idealne rozwiązanie dla typów którym dobrze w niebieskim. Biżuteria? Znowu wygrywa złoto. Nie musi być w uszach – może być na nadgarstku czy palcu.

pinterest.com

Na koniec zostały najbardziej wesołe połączenia. Ale o tym to już w kolejnym wpisie. Nie zapomnij zaglądać na bloga!

W poprzednim wpisie znajdziesz połączenia zielonymi szalikami.

ps: ta sama zasada dotyczy także płaszczy i kurtek puchowych w tych samych odcieniach.

A jak pragniesz odmiany i postanowisz zmienić swoje schematy ubierania i łączenia kolorów – to zapraszam zadzwoń do mnie +48 663 135 901

Spotkamy się albo na przeglądzie szafy albo na zakupach i wypróbujesz siebie w innym wydaniu. Życie jest za krótkie, żeby ubierać się wciąż tak samo. Warto codziennie czuć się wyjątkowo! Zjawiskowo!

Pozdrawiam

Ela Darłowska

personal shopper/osobista stylistka Poznań

umow sie tel mail

Komentarze: